ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6491069
nr 649 1069
Sent 1800-tal, höjd: 120
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:32:21
600 kr
150 kr
250 kr
400 kr
600 kr